Часті запитання

Загальні питання

Якщо ви не впорались з курсом, знову з самого початку його пройти неможливо – кожен тест курсу має визначену кількість спроб. Проте всі матеріали курсу доступні: ви можете повертатись до них, переглядати знову та поліпшувати результати особисто для себе. Самовдосконалення не має меж.

Перегляньте ваші результати на сторінці «Прогрес» обраного курсу.

Перекладні курси та курси англійською мовою, які розміщуються на нашій платформі з дозволу авторів або освітніх платформ, сертифікуються без підписів, оскільки автори не беруть безпосередньої участі в організації навчання.

Масові відкриті курси Prometheus та сертифікація повністю безкоштовні. Курси Prometheus+ платні.

Більшість курсів викладаються українською мовою. Є також курси англійською та  російською мовами.

Сертифікати

Якщо ви успішно виконали завдання курсу та одержали мінімально достатню кількість балів, ви можете самостійно згенерувати сертифікат у розділі «Сертифікат» в кінці курсу.

Для кожного курсу кількість балів буде відрізнятись, стежте за вашими результатами на сторінці «Прогрес» — саме там ви можете дізнатися про мінімально необхідну кількість балів та перевірити свої результати.

Сертифікат з’явиться у вигляді pdf-файлу у вашому особистому кабінеті на платформі за посиланням.

Мінімально необхідна кількість балів для отримання сертифіката вказана на сторінці «Прогрес» цього курсу.

Якщо ви припустились помилки у прізвищі, імені або по батькові чи бажаєте їх змінити, перейдіть до вашого облікового запису на платформі, внесіть відповідні зміни та згенеруйте сертифікат наново.

Ймовірно, ви працюєте з-під проксі-сервера. Спробуйте завантажити сертифікат з комп’ютера або мобільного пристрою, який має доступ до інтернету без використання проксі-сервера або завантажте сертифікат за допомогою наших мобільних застосунків.

Кількість годин зазначається лише для визначеного переліку курсів, які спрямовані на підвищення кваліфікації вчителів. Ви можете ознайомитись з ними за посиланням: https://dev.prometheus.org.ua/courses-for-teachers/ 

Також години зазначаються на сертифікатах таких курсів:

 • «Наукова комунікація в цифрову епоху»
 • «Діалог та медіація: Шлях до порозуміння»
 • «Навчаймось вчитись: Потужні розумові інструменти для опанування складних предметів»
 • «Коронавірусна інфекція: факти проти паніки»
 • «Наука про освіту: Що повинен знати лідер освітнього стартапа»
 • «Жінки та чоловіки: гендер для всіх»
 • «Захист прав людей з інвалідністю»
 • «Сексуальна освіта»

На всіх інших курсах вказати кількість годин неможливо.

Ви можете перевірити автентичність сертифіката для освітян за цим посиланням:  https://dev.prometheus.org.ua/certs-list
Введіть номер сертифіката або ПІБ слухача або слухачки у відповідне поле та натисніть кнопку «Знайти». 

Всі інші сертифікати можна перевірити за унікальним номером, який розміщений в нижній частині сертифіката. 

Ми надаємо тільки електронні сертифікати, які мають унікальний номер, що підтверджує його автентичність незалежно від носія. За потреби ви можете надрукувати сертифікат самостійно.

 • «Жінки та чоловіки: гендер для всіх»
 • «Публічні закупівлі (Прозорро)»
 • «Взаємодія органів державної влади з громадськістю»
 • «Наука про навчання: Що має знати кожен вчитель?»
 • «Європейська зовнішня політика: просто про складне»

Партнерство

Якщо ви хочете розмістити свій курс на платформі Prometheus, створити онлайн-курс разом з нами або запропонувати іншу ідею співпраці, заповніть, будь ласка, онлайн-форму: https://forms.gle/RpeTcoySZEfjv4JW7 

Ми надішлемо вам відповідь впродовж трьох робочих днів. Дякуємо!

Підвищення кваліфікації вчителів

Наші курси безкоштовні, тому немає потреби укладати договір.

Ви можете ознайомитися з переліком курсів для освітян за посиланням: https://dev.prometheus.org.ua/courses-for-teachers/

У сертифікатах цих курсів зазначається кількість годин, наявна програма підвищення кваліфікації відповідно до вимог Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників (Постанова КМУ від 21 серпня 2019 р. №800 зі змінами та доповненнями від 27 грудня 2019 р. №1133.

Prometheus упорядкував свої безкоштовні онлайн-курси підвищення кваліфікації освітян відповідно до вимог Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників (Постанова КМУ від 21 серпня 2019 р. №800 зі змінами та доповненнями від 27 грудня 2019 р. №1133). 

Сертифікати онлайн-курсів Prometheus для вчителів можуть бути офіційно зараховані як підвищення кваліфікації.

ГО «ПРОМЕТЕУС» (ЄДРПОУ – 39598867) є суб’єктом надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації педагогічних працівників згідно з КВЕД 85.59 в Національному класифікаторі України. Щоб упорядкувати наші курси відповідно до нових вимог, ми внесли такі зміни:

 1. Офіційно затвердили навчальні програми всіх курсів підвищення кваліфікації освітян на платформі та додали відповідний документ з підписом і печаткою організації на сторінки опису курсів. 
 2. Додали на сторінки опису курсів і до сертифікатів про їхнє успішне завершення обсяг курсу в годинах, форму навчання та підтвердження його результатів, перелік компетентностей, що вдосконалили/набули слухачі, та іншу необхідну інформацію.
 3. Створили на сайті реєстр сертифікатів, в якому містяться дані про всі видані платформою сертифікати курсів підвищення кваліфікації освітян. Зокрема, там містяться такі дані: ПІБ слухача або слухачки, що отримали сертифікат, форма, вид, тривалість і назва курсу, дата видачі та номер сертифіката – https://dev.prometheus.org.ua/certs-list. На цій сторінці можна перевірити автентичність сертифіката Prometheus.  

Prometheus+

Так, звісно. Надішліть, будь ласка, на пошту support-plus@prometheus.org.ua запит на курс, який вас зацікавив, та реквізити вашої компанії: код ЄДРПОУ, банківські реквізити та ПІБ керівника. Ми сформуємо для вас рахунок. 

Відповідь однозначна — ні, не означає. Навпаки — чим більше грошей ми заробимо на продажах платних курсів Prometheus+, тим більше безкоштовних курсів зможемо створити.

Мовою цифр: за останні пів року (вересень 2020 р.) ми запустили 4 платних і 20 (!) безкоштовних курсів. Тобто, за цей період ми запустили в 5 разів більше безкоштовних курсів, ніж платних. Це не просто багато безкоштовних курсів, це рекорд — ще ніколи за пів року Prometheus не відкривав так багато курсів на платформі. 

І свою роль в тому, що ці безкоштовні онлайн-курси були запущені, зіграли слухачі Prometheus+, які підтримали нас, придбавши платні курси на  платформі.

Якщо у вас залишились запитання, пишіть нам на пошту або у соціальні мережі. Ми з радістю вам відповімо. 

Email: info@prometheus.org.ua 

Facebook: https://www.facebook.com/prometheusmooc 

Instagram: https://www.instagram.com/dev.prometheus.ua/